SLAVNOSTI DĚČÍN 1995 - 2018 - KVĚTEN V DĚČÍNĚ

HUDEBNÍ FESTIVAL, HISTORICKÉ TRHY A VELKOLEPÝ OHŇOSTROJ. DOZVĚDĚT SE VÍCE...

Úterý Únor 19, 2019

image slide 1

Slavnosti 2018 - 11.5. - 27.5.2018
Příjemně strávený květen plný akcí v Děčíně...

image slide 2

11.5. - 12.5.2018 Hudební festival Labe - LabeFest
TOMÁŠ KLUS, MIG21, UDG, JAKUB DĚKAN, SUPERGROUD A DALŠÍ
Martin Strnad

Martin Strnad

webmaster a správce webových portálu města Děčín | GIS mapové projekty a agendy magistrátu města Děčín
URL internetové stránky: http://www.mmdecin.cz

Také druhý víkend letošních městských slavností bude nabitý zajímavým programem, kde si najde zábavu každý. V sobotu a neděli 19. a 20. května se můžete vydat na zámek, který se tradičně promění v Historický trh májový. Navíc v zámeckých zahradách současně probíhá již 47. ročník Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva. Letošní téma nese název „Jedno století“. Na Smetanově nábřeží bude sobota patřit akci Mladé Labe a parkoviště u knihovny ovládnou basketbalisté na oblíbeném Streetballovém poháru. Navíc se můžeme v sobotu odpoledne těšit na úplnou novinku, kterou bude Den v růžovém v Křížově ulici, pořádaný vinotékou Děčín. Na své si přijdou i starší ročníky, a to v neděli od 14 hodin na Smetanově nábřeží na oblíbené akci Den nejen pro seniory.V celém článku PODROBNÝ PROGRAM.

Dnes začínají děčínské městské slavnosti a první víkend plný zábavy a adrenalinu. Tradiční ohňostroj vypukne ve 21,45 h a ponese se v duchu 30. let a velkolepého filmového muzikálu The Great Gatsby. Zároveň startuje také Festival Labefest, a to již od 19 hodin. Postupně se představí Dolls In The Factory, Tomáš Klus a MIG 21. Sobotní program festivalu začíná ve 12,15 h a těšit se můžete na FROM, DCRadio, Jakuba Děkana, UDG, Supergroup, Wohnout a Visací zámek. Po celou sobotu a neděli probíhá závod Adrenalin Challenge, na Mariánské louce akce Sochaři Děčínu 18 s bohatým doprovodným programem. V sobotu od 14 hodin se celá rodina pobaví na Běláskovém klání v podzámčí letos na téma Pojďte, budeme si hrát. V neděli navíc pořádá Rákosníček Děčín u Společenského domu Střelnice od 15 hodin závody kočárků. V celém článku PODROBNÝ PROGRAM.

I letos bude květen patřit Děčínu. Mětské slavnosti Děčín budou trvat celý květen a připraveni pro Vás jsou již klasické akce jako je slavnostní ohňostroj na zahájení Městských slavností, Hudební festival Labe nebo Historický trh májový. Celý přehled akcí najdete v článku a na oficálním plakátu.

Slavnosti Děčín 2015 se blíží do finále, ale i poslední víkend bude nabitý a nabídne program pro všechny. Na své si přijdou jak příznivci hudby, pohybu, ale především opět děti, které slaví svůj Dětský den.

Slavnosti Děčín mají za sebou dva velmi vydařené víkendy a ani další víkend nebude o zábavu a zajímavý program nouze. Bavit se budou především děti, ale určitě i jejich rodiče. Koukněte se na to co vás tento víkend čeká.

 

Nestihli jste první víkend slavností nebo jste jen nenavštivili všechny akce, které se minulý víkend konaly? Pojďme si připomenout ve fotografiích atmosféru lampionového průvodu, ohňostroje, adrenalin challenge, dřevosochání nebo hudebního festivalu LabeFest 2015. Fotogalerii budeme až do konce května doplňovat a tak určitě stojí za to opětovně tuto sekci navštivit i v dalších dnech a týdnech.

 

Jak vypadá 300 metrový přelet na laně přes labský kaňon? Výška více než 100 metrů od hladiny. Jen Ty a Tvůj strach, máš dost času soustředit se jen na sebe a užít si samoty daleko od všech. Podívejte se na video očima soutěžícího z Adrenalin Challenge - Extreme Travers.

Slavnosti Děčín 2015 budou pokračovat i následující víkend a opět je připraveno mnoho akcí po dobu všech tří dnů. Dominovat budou samozřejmě Historické trhy májové, ale i další akce určitě budou stát za návštěvu. Nejstarší streetballový turnaj v ČR, který svou pouť začal již před 20 lety právě v Děčíně nebo představení středisek pracující s dětmi na Smetanově nábřeží. A to pořád není vše. V celém článku najdete podrobný program na celý víkend.

 

První víkend slavností Děčín 2015 je za námi a i přes sobotní né úplně ideální počasí se setkal s velmi kladnými ohlasy. Pojďme se podívat jak první víkend a zahájení slavnostním ohňostrojem zachytili diváci a návštěvníci.

Druhý den slavností mimo Adrenalinové akce a Festivalu LabeFest máte jedinečnou možnost shlédnout Český pohár v Trialu 2015. Akce začíná 9.5.2015 ve 12:00 na parkovišti na nábřeží pod Tyršovým mostem na levém břehu řeky Labe.

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>
Strana 1 z 6

PODROBNÝ PROGRAM 2018

KALENDÁŘ SLAVNOSTÍ 2018

Žádné události

a