SLAVNOSTI DĚČÍN 1995 - 2019 - KVĚTEN V DĚČÍNĚ

HUDEBNÍ FESTIVAL, HISTORICKÉ TRHY A VELKOLEPÝ OHŇOSTROJ. DOZVĚDĚT SE VÍCE...

Pondělí Září 23, 2019
Olga Ševčenko

Olga Ševčenko

Vojta Kotek  přislíbil, že se stane účastníkem Adrenalin Challenge a přeletí na laně z protější skály řeku Labe. „To musím dát i se slaněním,“ těší se na svůj adrenalinový zážitek Vojta. Jeden z nejkrásnějších festivalových areálů na břehu řeky Labe už viděl z ptačí perspektivy Kuba Ryba z kapely Rybičky 48, Pekař nebo bratranec Tomáše Kluse Jonáš, který Tomáše statečně zastoupil loni. 

Zveme vás na tradiční víkend na děčínském zámku. Divadelní představení a soutěže pro děti, koncerty dobové hudby a mnoho dalšího.

Vstupné: 50 Kč, děti do 15 let a senioři 65 let 20 Kč

memoriál Pavla Jarolíma /Křížova ulice – pod Růžovou zahradou/ vstup zdarma

Smetanovo nábřeží v Děčíně opět ožije hudbou

Přímo pod děčínským zámkem na břehu Labe se 10. – 11.5. 2019 koná tradiční velký děčínský hudební svátek pro celou rodinu – festival Labefest.

V pátek 10.5.2019 odstartuje program Ben Cristovao a No Name. V sobotu 11.5. program pokračuje a vy se můžete těšit na Rybičky 48, Imodium, Sabinu Křovákovou,Th!s s Vojtou Kotkem nebo na legendární Olympic!

Chybět nebude tradiční páteční slavnostní ohňostroj

Řadu dalších doprovodných aktivit uvítají jak děti tak i dospělci. Na Mariánské louce to bude například dřevosochání nebo Běláskové klání, a to nejen v rámci současně probíhající ADRENALIN CHALLENGE.

LINEUP

12:30 Divadlo Krajánek - loutkové divadlo pro děti.

13:00 AIKIDO SHOW

13:30 Fri.Da taneční studio a představení "dávno-nedávno"

14:00 Slavnostní zahájení akce Sochaři Děčínu 19, Radek Fridrich

14:10 SaH-děčínská pěvecká sešlost

14:45 Barry Wan a experimentální hudební produkce FUD

15:30 Autorské čtení Radek Fridrich & co.

16:15 JENMY- hudební duo

17:15 Předáni cen soutěže www.obnovmekasnu.cz

17:50 Kaktus-pohodová hudební skupina

19:00 Černý PEPR

20:30 VIBES

22:15 DC RADIO - Děčínský rock legend

Extreme travers – jedna z nejoblíbenějších disciplín Adrenalin Challenge a mnozí z Vás se delší dobu a opakovaně ptají, jak že se vlastně natahuje lano, po němž se poté účastníci během celého víkendu „projíždějí“ a nasávají adrenalinové zážitky při jízdě z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku.

Lístky na LABEFEST  zakoupíte na portálu vstupenkadecin.cz

Před loňskou sezonou  premiérově na světlo světa vypustili videopozvánku a v nastoleným trendu pokračují i letos. Pozvánkou Vás provází  kultovní moderátor Mc Kajak

Termín jednotlivých podniků už jsme nedávno taky pustili do éteru, takže teď už zbývá jen jediný – zapsat svůj klan (na přihláškách taky intenzivně pracujeme a každým dnem by měly být k dispozici) a bojovat o nejcennější kovy.

 

 

 

 

Vinotéka Děčín ve spolupráci s www.kralvin.cz , www.jarovinrose.cz , městem Děčín a generálním partnerem kterým je děčínská firma Westrans s.r.o. pořádají v sobotu 18.5. 2019 od 14 do 21h v Křížové uici(pěší zóna) druhý ročník Dne v růžovém Děčín.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>
Strana 1 z 2

a