SLAVNOSTI DĚČÍN 1995 - 2018 - KVĚTEN V DĚČÍNĚ

HUDEBNÍ FESTIVAL, HISTORICKÉ TRHY A VELKOLEPÝ OHŇOSTROJ. DOZVĚDĚT SE VÍCE...

Středa Březen 21, 2018

image slide 1

Slavnosti 2018 - 11.5. - 27.5.2018
Příjemně strávený květen plný akcí v Děčíně...

image slide 2

11.5. - 12.5.2018 Hudební festival Labe - LabeFest
TOMÁŠ KLUS, MIG21, UDG, JAKUB DĚKAN, SUPERGROUD A DALŠÍ
Martin Strnad

Martin Strnad

webmaster a správce webových portálu města Děčín | GIS mapové projekty a agendy magistrátu města Děčín
URL internetové stránky: http://www.mmdecin.cz
I letos bude květen patřit Děčínu. Mětské slavnosti Děčín budou trvat celý květen a připraveni pro Vás jsou již klasické akce jako je slavnostní ohňostroj na zahájení Městských slavností, Hudební festival Labe nebo Historický trh májový. Celý přehled akcí najdete v článku a na oficálním plakátu.

Slavnosti Děčín 2015 se blíží do finále, ale i poslední víkend bude nabitý a nabídne program pro všechny. Na své si přijdou jak příznivci hudby, pohybu, ale především opět děti, které slaví svůj Dětský den.

Slavnosti Děčín mají za sebou dva velmi vydařené víkendy a ani další víkend nebude o zábavu a zajímavý program nouze. Bavit se budou především děti, ale určitě i jejich rodiče. Koukněte se na to co vás tento víkend čeká.

 

Nestihli jste první víkend slavností nebo jste jen nenavštivili všechny akce, které se minulý víkend konaly? Pojďme si připomenout ve fotografiích atmosféru lampionového průvodu, ohňostroje, adrenalin challenge, dřevosochání nebo hudebního festivalu LabeFest 2015. Fotogalerii budeme až do konce května doplňovat a tak určitě stojí za to opětovně tuto sekci navštivit i v dalších dnech a týdnech.

 

Jak vypadá 300 metrový přelet na laně přes labský kaňon? Výška více než 100 metrů od hladiny. Jen Ty a Tvůj strach, máš dost času soustředit se jen na sebe a užít si samoty daleko od všech. Podívejte se na video očima soutěžícího z Adrenalin Challenge - Extreme Travers.

Slavnosti Děčín 2015 budou pokračovat i následující víkend a opět je připraveno mnoho akcí po dobu všech tří dnů. Dominovat budou samozřejmě Historické trhy májové, ale i další akce určitě budou stát za návštěvu. Nejstarší streetballový turnaj v ČR, který svou pouť začal již před 20 lety právě v Děčíně nebo představení středisek pracující s dětmi na Smetanově nábřeží. A to pořád není vše. V celém článku najdete podrobný program na celý víkend.

 

První víkend slavností Děčín 2015 je za námi a i přes sobotní né úplně ideální počasí se setkal s velmi kladnými ohlasy. Pojďme se podívat jak první víkend a zahájení slavnostním ohňostrojem zachytili diváci a návštěvníci.

Druhý den slavností mimo Adrenalinové akce a Festivalu LabeFest máte jedinečnou možnost shlédnout Český pohár v Trialu 2015. Akce začíná 9.5.2015 ve 12:00 na parkovišti na nábřeží pod Tyršovým mostem na levém břehu řeky Labe.

První víkend slavností je doslova nabitý a užít si ho mohou opravdu všichni. V pátek tradičně "vykopnou" slavnosti DJ´s na parkovišti u knihovny, poté projde městem lampionový průvod a následně pátek zakončí slavnostní ohňostroj. Sobota pak přinese program od rána až do večera. Své si tak najde opravdu každý.

 

V rámci druhého ročníku sochařského symposia "Sochaři Děčínu 15", můžete na vlastní oči vidět, jak vznikají unikátní dřevěné lavičky, které následně ozdobí celé město. Akce vypukne v sobotu 9. května 2015 ve 14 hodin na Mariánské louce pod zámkem, kdy sedm odvážných umělců rozjede svoji show s motorovou pilou. V místě nebude chybět občerstvení a bohatý doprovodný program, a to i pro rodiče s dětmi. Sympozium pořádá občanské sdružení Artczech.com - galerie ARTMATERIAL.CZ

 

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Další > Konec >>
Strana 1 z 5

PODROBNÝ PROGRAM 2018

a