SLAVNOSTI DĚČÍN 1995 - 2018 - KVĚTEN V DĚČÍNĚ

HUDEBNÍ FESTIVAL, HISTORICKÉ TRHY A VELKOLEPÝ OHŇOSTROJ. DOZVĚDĚT SE VÍCE...

Středa Prosinec 12, 2018

image slide 1

Slavnosti 2018 - 11.5. - 27.5.2018
Příjemně strávený květen plný akcí v Děčíně...

image slide 2

11.5. - 12.5.2018 Hudební festival Labe - LabeFest
TOMÁŠ KLUS, MIG21, UDG, JAKUB DĚKAN, SUPERGROUD A DALŠÍ

Městské slavnosti 2018 - stručný program

Napsal(a) 

Slavnosti odstartují v pátek 11. května, kdy nás bude čekat oblíbený hudební festival Labefest na Smetanově nábřeží, jehož hosty vám co nevidět odhalíme. Rozhodně se máte na co těšit. Večer propukne velkolepý ohňostroj, kterými odstartujeme další květnové veselí. Navíc po celý den bude na Mariánské louce probíhat oblíbené dřevosochání „Sochaři Děčínu“.

V sobotu 12.5. bude pokračovat druhý den Labefestu i dřevosochání. Dále pro všechny odvážlivce bude připravená oblíbená akce, kde může každý z vás překonat své limity, a to v podobě populárního Adrenalin Challenge závodu, který je vzrušující jak pro samotné účastníky, tak i pro diváky, kteří se na tuto celorepublikovou akci sjíždějí ze všech koutů země.

Také myslíme na vaše nejmenší, a proto v podzámčí bude probíhat Běláskové klání.

Víkend zakončíme v neděli 13.5, kdy sochaři budou dokončovat svá díla na Mariánské louce a děti si budou moci vyzkoušet jako dospěláci závod Adrenalin Challenge Race and Kids.

Třetí květnový víkend se převlékne Dlouhá jízda a nádvoří zámku do podoby historického jarmarku, který k městským slavnostem neodmyslitelně patři.

V sobotu 19. května se kromě jarmarku na zámku můžeme těšit na další tradiční akce, a to na Děčínskou kotvu, Mladé Labe, Labský streetballový pohár a Jízdy na pohodu.

V neděli 20. května bude pokračovat jarmark na zámku i druhý den děčínské kotvy a navíc všechny rádi přivítáme na akci Den nejen pro seniory.

Poslední květnový víkend, tedy i poslední dva dny slavností zakončíme v sobotu 26.5. festivalem pouličního divadla a v neděli 27.5. dnem plným her.Přečtěno: 332 x

PODROBNÝ PROGRAM 2018

KALENDÁŘ SLAVNOSTÍ 2018

Žádné události

LABEFEST 2018

NÁHODNĚ Z FOTOGALERIE

ADRENALIN CHALLENGE RACE

ADRENAL CHALLENGE 2018

LABSKÝ POHÁR 2017

a